Anasayfa » İnsanı Hayattan Soğutan Olaylar

İnsanı Hayattan Soğutan Olaylar

by Baris

İnsanı Hayattan Soğutan Olaylar – Hepimiz günlük yaşantılarımızda bir çok olumsuz durumlarla karşılaşmaktayız. Başımıza gelen bu gibi durumlara karşı bazen göğüs gerebilsekte de bazı olaylar vardır ki; bu olayların negatifliğini uzun süre üstümüzden atamayız. Hazırlamış olduğumuz bu listede hemen hemen hepimizin başına gelmiş, basit gibi görünse bile bizi hayattan bir anlığına soğutmayı başaran bu olayları sizler için araştırıp, derledik. İşte günlük hayatımızda karşılaştığımız insanı hayattan soğutan olaylar:

Merakla Beklediğimiz Filmin/Dizinin Spoilerini Yemek

Bütün hafta boyunca beklediğin o gün geldi çattı. İzlediğin dizinin yeni bölümü yayınlanmış ve işten eve gitmek için sabırsızlanıyorsun. Ama o da ne “Jon Snow ölmemiş mi, geri mi canlanmış?” Bu durum basit olarak gözükebilir fakat bizi çok sinir eden ve hayattan bir an olsun soğutan olaylardan birisi olabilir.

Stalk Yaparken Yanlışlıkla Beğenmek

Eski sevgililerimizi stalklamak çoğumuzun vazgeçmediği davranışlardandır. Yok canım unutamadığımızdan değil, bizimki sadece merak. Buraya kadar tamam ama dikkatli olmakta fayda var. Onları stalklarken parmaklarınıza mukayyet olun. Yanlışlık bir fotoğrafını beğenmeniz sizin ilerleyen saatlerinizin çok mutsuz geçmesine neden olabilir.

Tuvaletteyken Kapının Çalması

İnsanı bari tuvalette bir rahat bırakın ya! Tuvalette rahat rahat işimizi görürken kapının zil sesini ya da tıklamaları duymak sizler gibi bizleri hayattan soğutan şeyler arasında.

Ayakkabının İçine Taş Girmesi

Bütün gün mağaza mağaza dolaşıp yorulmuşsunuz. Kendinizi eve atmak için sabırsızlandığınız sırada ayakkabınıza taş girdiğini fark ediyorsunuz. O küçücük taş parçası siz; taşı çıkarmak için uygun bir yer bulana kadar sizi hayattan soğutabilir.

İndirilen Dosyanın %99 da Kalması

Yepyeni bir savaş oyunu çıkmış ama yepyeni olduğu için de bir hayli büyük boyuta da sahip. En iyisi işe giderken bilgisayarı açık bırakayım, gelince oynarım diye düşünüyorsunuz. Mesai saatinin bitmesini iple çekiyorsunuz ve nihayet oyununuzun başına oturmak üzere eve koşuyorsunuz. O da ne, oyununuz %99’da takılmış kalmış. Pardon çöp konteyneri ne taraftaydı?

Telefonun Şarj Olmaması

Uyumadan önce İnstagram, Twitter derken telefonunuzun bataryasını ekmekle sıyırdınız, evet şimdi uyuyabilirsiniz. Telefonunuzu şarja taktınız ve uyudunuz. Sabah işe gitmek üzere evden çıkarken telefonunuzu elinize aldınız ve bir ne göresiniz; telefonunuz şarj olmamış. Yolda karşıdan karşıya geçmek için kırmızı ışık yanmasını bekleyebileceğiniz bir gün.

Ayak Serçe Parmağını Bir Yere Vurmak

Sadece duygusal acı vermiyor bu durum ciddi fiziksel acı da duyuyorsunuz. Aman dikkat edin ayak serçe parmağınıza yoksa bütün gününüz sızlanmayla geçebilir.

Tuvaletteki Sensörlü Lamba

Hiçbirimizin evinde kolay kolay sensörlü lamba yoktur. Fakat gittiğimiz bir restoranda, okulda ya da işyerlerimizin tuvaletinde bu lambalarla sıklıkla karşılaşabiliriz. eğer gerçekten çok ihtiyacınız yoksa sensörlü lamba kullanılan bir tuvalete gitmeyin. Gitmeniz durumunda dans ederek ihtiyacınızı gidermek oldukça muhtemel.

Dalgınlıkla Okey Atmak

Okey oyununu oynayanlar bu durumu oldukça iyi bilir. Bir anlık dalgınlık kötü sonuçlar doğurabilir. Taşı masaya koyup farkına vardığınız o an zaman geriye aksın istersiniz ama sizi dinlemeyip ileriye akmaya devam eder.

Makyajlı Gözü Ovalamak

Listemizin son maddesi kadınlarımızı daha çok ilgilendiriyor. Dışarı çıkmak için saatlerce süslenip makyajımızı yaptık, artık hazırız. Kapının önüne çıkmamızla arabanın savurduğu tozun gözümüze girmesi bir oldu. Bu durum da, hayattan soğumamıza neden olanlar listemizde yer buluyor.

İlgini Çekebilir

Leave a Comment

Sonra Bakarım – Sosyal İçerik Platformu


Bütün Hakları Mahfuzdur ve Mahfuz Acı Verir.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. Kabul Et Detaylı Bilgi